היום נשים רבות כבר יודעות: החלקת קראטין מועשרת בחומרים מצויינים, בויטמינים ובמינרלים חיוניים שישקמו את שיערך ויעניקו לך את השיער שבאמת רצית. אם כך, מדוע לא כולן בוחרות בשיטה זו וממשיכות להשתמש בחומרים ובמכשירים יקרים ולא יעילים שהורסים את השיער?

ראשית, יש הרגלים שקשה לשנות, גם אם התשובה הפשוטה נמצאת ממש מול הפרצוף ושנית, יש נשים שעכנראה עדיין לא שמעו על המהפכה בתחום עיצוב השיער: החלקת שיער בריאה שעוזרת בשיקום השיער.

למי החלקה אורגנית מתאימה?

החלקה אורגנית מתאימה כמעט לכל סוג שיער ולכל מי שהשיער שלה ידע כמה דברים בחייו: שמש שורפת, נשים עם שיער דק במיוחד, נשים שצובעות או מבהירות הרבה את שיערן, נשים עם שיער מתולתל או גלי שרוצות להשתחרר מהעיסוק בשיערן. כמעט כל סוג שיער יכול להנות מהחלקה אורגנית יעילה ובטוחה.

במה החלקה אורגנית שונה מסוגי החלקות אחרים?

גם החלקה אורגנית משנה את מבנה השערה, אך היא עושה זאת על ידי שימוש בחומרים מזינים שחודרים אל שיערך ומעשירים אותו בחומרים שעוזרים לו להיבנות ולהשתקם. החלקה אורגנית מכילה חומרים כמו קרטין – סוג החלבון העיקרי ממנו עשויה השערה וחומרים מצויינים נוספים שבונים את השערה. עם החלקה אורגנית, שיערך יהיה עטוף בחומרים אורגניים שיעשירו אותו.

איך אדע איזו החלקה מתאימה לי?

תמיד מומלץ להתייעץ עם מעצב שיער מומחה שיידע להתבונן על שיערך ולהתאים לך את הסוג המתאים עבורך ועובר שיערך. בנוסף, מאד מאד חשוב לוודא שהשיטה בה תבחרי קיבלה את כל האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות וכי היא עומדת בתקנים המחמירים ביותר. אף החלקת שיער לא שווה את הבריאות שלך.

כמה זמן ההחלקה האורגנית תחזיק מעמד?

בדרך כלל החלקה אורגנית מחזיקה כמה חודשים. אחרי כמה חודשים מומלץ לחדש אותה באזור השורשים כדי לשמור על התוצאות. בנוסף, כדי לשמור על התוצאה הטובה של ההחלקה, מומלץ לא לחפוף את השיער בתדירות גבוהה מדי.

אם ברצונך ליהנות משיער חלק וקל לסידור, אם את חולמת לוותר סוף סוף על הטקסים, על מוצרי הטיפוח היקרים, על מכשירי החלקה בחום שיוצרים נזק לשיערך ועוד שגוזלים ממך זמן רב וכסף רב – החלקה אורגנית היא הפתרון הנכון והמתאים עבורך.

מהיום תוכלי לעשות את כל הדברים שאת אוהבת בלי לחשוש מהרטבת השיער, בלי ללכת לישון ולהתפלל לקום עם יום שיער מוצלח ובנוסף, להנות מהליך שיעזור לשיערך לחזור לעצמו וישיב לו את בריאותו.