שאלות נפוצות

 

מה זה 'אורחים לשבת'?

אורחים לשבת הוא פרוייקט שמטרתו ליצור קהילה ולחבר בין אנשים. המטרה שלנו היא לאפשר לאנשים להיפגש ולהכיר אנשים בסביבה מתאימה ונוחה להם - כל אחד לפי צרכיו והעדפותיו. 'אורחים לשבת' מקשר בין אורחים מזדמנים, קשישים, צעירים, משפחות חד הוריות, חיילים בודדים, עולים חדשים וכל מי שרוצה להכיר את שכניו או סתם לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך לארוחה.


האם אפשר להיות רק מארח או רק אורח?

אפשר להרשם גם כמארח וגם כאורח או רק אחת מהאפשרויות - לפי מה שמתאים לכם.
 

אם אני נרשם כמארח - כל אחד יכול לבוא אלי?

כמארחים באתר תגדירו את אופי האורחים והאירוח המתאימים לכם. אורחים שיתאימו להגדרות יראו אתכם כמארחים פוטנציאלי ויוכלו לפנות אליכם. כשאורחים יפנו בבקשת אירוח - תוכל לענות אם מתאים או לא מתאים לכם לארח במועד האירוח המבוקש.

 

איך אדע שהמארחים מתאימים לי?

כאורחים תגדירו את אופי המארחים והאירוח המתאימים לכם. כשתחפשו מארחים יוצגו לכם מארחים שמתאימים לכל הצרכים וההעדפות שמילאתם בזמן יצירת המשתמש שלם באתר.

 

מה כולל האירוח? האם אני צריך לשלם?

התיאום דרך האתר הוא חינמי. אם אורח ומארח רוצים לתאם ביניהם שהאורח יביא משהו לארוחה - הם מוזמנים לעשות זאת.
 

איך מארחים?

כדי לארח - הירשמו כמארחים באתר. במהלך ההרשמה תגדירו את אופי האירוח אצלכם ופניות מאילו אורחים תרצו לקבל. רק אורחים שקיימת ביניכם לבינם התאמה יראו אתכם כמארחים פוטנציאליים ויוכלו לבקש להתארח אצלכם.

 

האם הרשמה כמארח מחייבת?

אורחים לשבת מבוסס על צירוף אורחים לארוחות שמתקיימות. במידה וקיבלתם בפניה לאירוח מאורח כשאתם לא מקיימים ארוחה או כשפשוט לא מתאים לכם לארח - פשוט השיבו בשלילה לבקשה לאירוח.